Rooms Close To Canary Wharf

Το Rooms Close To Canary Wharf Λονδίνο απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τον Πύργο του Λονδίνου και περίπου 7 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Μάτι του Λονδίνου.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα διαθέτει συσκευές κουζίνας, όπως παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη για τους επισκέπτες που προτιμούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Το Σεντ Κάθριν'ς Ντοκ απέχει περίπου 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το Λάιμχαους βρίσκεται σε απόσταση μόνο 9 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία βρίσκεται περίπου 4 χλμ. από την Αγορά του Greenwich. Το Rooms Close To Canary Wharf απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Mile End και 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Λονδίνο Σίτι.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Rooms Close To Canary Wharf Λονδίνο
Limehouse Guest House Central East London
Τιμή μόνο για κινητά

Limehouse Guest House Central East London

7.6
Καλό 166 σχόλια
740 μ από το κατάλυμα
USD 119 USD 107
ανά νύχτα
Canal Room
Τιμή μόνο για κινητά

Canal Room

8.4
Πολύ καλό 57 σχόλια
746 μ από το κατάλυμα
USD 120 USD 108
ανά νύχτα
Mileend 4 Large Master Bedroom
Τιμή μόνο για κινητά

Mileend 4 Large Master Bedroom

5.3
Αξιοπρεπές 7 σχόλια
768 μ από το κατάλυμα
USD 82 USD 74
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Fenchurch Street
    3,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Rooms Close To Canary Wharf;
      Το Rooms Close To Canary Wharf βρίσκεται κοντά σε Λάιμχαους.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Rooms Close To Canary Wharf;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Rooms Close To Canary Wharf περιλαμβάνουν Καταδρομικό Μπέλφαστ, Πύργος του Λονδίνου καθώς και V&A Museum of Childhood.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Rooms Close To Canary Wharf;
      Η τιμή κράτησης στο το Rooms Close To Canary Wharf θα είναι 73£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Ariana Restaurant και Delizia και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Fenchurch Street
    3,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Rooms Close To Canary Wharf Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο